MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 10695083
*
nr 1069 5083
Pall
läder
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:53:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:47:17
1
300 kr
12/11 16:33:46
2
400 kr
14/11 18:21:30
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar läder pall skinn stol stolar
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03
-
6178 Pall
Teak. Längd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:18
-
6173 Pallar
2 st. Höjd: 43-75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
*
Pall
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5083
Pall
läder
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 18:47:17 | 1 | 300 kr |
12/11 16:33:46 | 2 | 400 kr |
14/11 18:21:30 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar läder pall skinn stol stolar
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03
-
6178 Pall
Teak. Längd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:18 -
6173 Pallar
2 st. Höjd: 43-75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34 -
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43